Galéria

KUCHYNSKÉ ZÁSTENY

Moderné riešenie obkladu steny v kuchyni nad drezom a pracovnou doskou je práve sklenená  kuchynská zástena. Jednoliate kusy skla dokonale chránia stenu a farebne dotvárajú vzhľad kuchyne. Široká škála farebných odtieňov skiel Lacobel, alebo použitie grafickej potlače poskytujú nekonečné množstvo variácií pri voľbe Vášho riešenia. Problémom nie sú ani výrezy na elektrické zásuvky alebo vypínače, ktoré je možné pri dôkladnom zameraní vkusne zakomponovať do kuchynskej zásteny. Pri našich realizáciách je samozrejmosťou použitie kaleného skla ESG na zvýšenie odolnosti voči tepelných šokom nielen v blízkosti varnej dosky. Pre maximálnu pevnosť a trvácnosť riešenia používame najčastejšie sklo v hrúbke 6mm a dodávame ich so strojovo leštenými hranami. Problémom pre nás nie sú drobné atypické kuchyne ani komplexné kuchynské zostavy. Neváhajte nám zaslať foto a orientačné rozmery Vašej kuchyne, a my sa Vám ozveme s návrhmi realizácie a cenovou ponukou.

SPRCHOVACIE KÚTY

Ak potrebujete sprchovací kút zhotovený na mieru, ponúkame Vám originálne riešenie. Kombináciou jednoduchých kovaní a profilov je možné vyskladať rôzne variácie praktických a dizajnovo vkusných sprchovacích kútov. Môže ísť o jednoduchú zástenu z jedného alebo dvoch fixných kusov skla, sklenené dvere ako vstup do sprchy, sauny či wellness alebo zložitejšie celosklenené kúty a steny. Najčastejšie sa používa bezpečnostné kalené sklo hrubé 8mm v rôznych druhoch (číre, mliečne, šedé, bronzové, s nádychom do modra,…) Pre lepšie zosúladenie Vašej predstavy s možnosťami realizácie sa neváhajte u nás informovať, alebo nás osobne navštívte.

SKLENENÉ PRIEČKY A DVERE

Ponúkame Vám návrh, výrobu a montáž sklenených predelov a dverí v interiéri. Použitie skla je
aktuálne moderným riešením nielen pre vstupy ako aj delenie priestoru vo firmách, obchodoch,
administratívnych priestoroch a domácnostiach. Používa s hrubšie bezpečnostné kalené sklo väčšinou
8mm, 10mm, alebo 12mm hrúbky v rôznych prevedeniach (číre priehľadné, hnedé, šedé, matné
nepriehľadné, vypieskované rôzne vzory,…). Dvere môžu byť posuvné alebo s klasickým otváraním.
Celosklenené systémy pevné alebo skladacie. Široká škála kovaní a kotviacich profilov umožňuje
rôzne variácie riešenia nakombinovaného na Vašu konkrétnu požiadavku.

ZÁBRADLIA

Jednoduché, praktické a dizajnovo špičkové je v súčasnosti práve zábradlie zo skla. Na dosiahnutie
požadovanej bezpečnosti sa používa kombinácia bezpečnostného kaleného skla v kombinácii s 
technológiou laminovania tak, že sa dva tvrdené skla spolu zlepia fóliou, ktorá ich aj v prípade rozbitia
drží spolu. Spôsob uchytenia jednotlivých kusov skla býva rôzny. Väčšinou sú to profily na uchytenie
skla alebo bodové úchyty. Častým riešním sú stĺpikové systémy alebo osadenie skla do drevených
a kovových rámov. Použitie bez madla, alebo s ním je vždy na voľbe zákazníka. S použitím skleneného
zábradlia sa najčastejčie stretnete na schodištiach, galériách, terasách a balkónoch. Problémom pre
nás nie sú ani návrhy pre atypické priestory.

Rámovanie a iné

Máte doma vzácnu rodinnú maľbu, obľúbený plagát z detstva, hokejový dres alebo starú fotografiu? Príďte sa aj s dielom osobne poradiť k nášmu špecialistovi a pomôžeme Vám pri výbere z viac naž 300 vzoriek rámových líšt vhodných k samotnému dielu aj interiéru, v ktorom bude visieť. Máte možnosť výberu nielen z množstva súčasných moderných, ale aj klasických, barokových, rustikálnych, minimalistických alebo populárnych vintage rámových líšt. Nie sú pre nás problémom ani individuálne požiadavky a atypické riešenia. Vo výbere máte možnosť siahnuť aj po vzorkách množstva zrkadlových líšt z ktorých vyrábame zrkadlá na mieru s budgetom kompletných služieb vrátane zamerania priestoru, návrhu riešenia a montáže. Medzi naše top produkty v tejto oblasti patrí výroba zrkadiel pre svadobné siene, salóny, reštaurácie, herne, luxusné sociálne zariadenia a výnimkou nie sú ani nadrozmerné zrkadlá či zrkadlové steny pre tanečné sály a fitess centrá.