Galéria

Prezrite si naše realizácie rozdelené do nasledovných sekcií ➤

 

Moderné riešenie obkladu steny v kuchyni nad drezom a pracovnou doskou je práve sklenená kuchynská zástena. Jednoliate kusy skla dokonale chránia stenu a farebne dotvárajú dizajn celej kuchyne. Široká škála farebných odtieňov skiel Lacobel, alebo použitie grafickej potlače poskytujú nekonečné množstvo variácií pri voľbe Vášho riešenia. Problémom nie sú ani výrezy na elektrické zásuvky alebo vypínače, ktoré je možné pri dôkladnom zameraní vkusne zakomponovať do kuchynskej zásteny. Pri našich realizáciách je samozrejmosťou použitie kaleného skla ESG na zvýšenie odolnosti voči tepelných šokom nielen v blízkosti varnej dosky. Pre maximálnu pevnosť a trvácnosť riešenia používame najčastejšie sklo v minimálnej hrúbke 6mm a dodávame ich so strojovo leštenými hranami. Problémom pre nás nie sú drobné atypické kuchyne ani komplexné kuchynské zostavy. Neváhajte nám zaslať foto a orientačné rozmery Vašej kuchyne, a my sa Vám ozveme s návrhmi realizácie a cenovou ponukou.

 

Potrebujete sprchovací kút zhotovený na mieru? Ponúkame Vám originálne riešenie. Kombináciou jednoduchých kovaní a profilov je možné vyskladať rôzne variácie praktických a dizajnovo vkusných sprchovacích kútov. Môže ísť o jednoduchú zástenu z jedného alebo dvoch fixných kusov skla, sklenené dvere ako vstup do sprchy, sauny či wellness alebo zložitejšie celosklenené kúty a steny. Najčastejšie sa používa bezpečnostné kalené sklo hrubé 8mm v rôznych druhoch (číre, mliečne, šedé, bronzové, s nádychom do modra,…) Pre lepšie zosúladenie Vašej predstavy s možnosťami realizácie sa neváhajte u nás informovať, alebo nás osobne navštívte.

 

Ponúkame návrh, výrobu a montáž sklenených predelov a dverí nielen v interiéri. Použitie skla je aktuálne moderným riešením pre vstupy, zádveria, delené priestory vo firmách, obchodoch, administratívnych priestoroch a domácnostiach. Najčastejšie sa používa bezpečnostné kalené sklo 8-12 mm hrúbky v rôznych prevedeniach (číre priehľadné, hnedé, šedé, matné nepriehľadné, pieskované rôzne vzory…). Dvere môžu byť posuvné alebo s klasickým otváraním. Celosklenenné systémy pevné alebo skladacie. Široká škála kovaní a profilov umožňuje rôzne variácie riešení pre každú požiadavku.

 

Jednoduché, praktické a dizajnovo špičkové je v súčasnosti práve zábradlie zo skla. Na dosiahnutie požadovanej bezpečnosti sa používa kombinácia bezpečnostného kaleného skla v kombinácii s  technológiou laminácie dvoch takýchto skiel. Spôsob uchytenia jednotlivých kusov skla býva rôzny. Väčšinou sú to profily na uchytenie skla alebo bodové úchyty. Častým riešením sú stĺpikové systémy alebo osadenie skla do drevených a kovových rámov. Použitie bez madla, alebo s ním je vždy na voľbe zákazníka. S použitím skleneného zábradlia sa najčastejšie stretnete na schodištiach, galériách, terasách a balkónoch. Problémom pre nás nie sú ani návrhy pre atypické priestory.

 

Vďaka našim doterajším montážnym skúsenostiam vieme naprojektovať osadenie zrkadliel do rôznych aj atypických a inak zložitých priesotrov podľa požiadaviek zákazníka. Medzi tie najbežnejšie patria zrkadlá do kúpeľní s osadením do obkladu, vytváranie zrkadlových stien a stĺpov vo fitness centrách alebo do tanečných priestorov. Integrovanie madiel, zásuviek a svetiel do zrkadiel pre nás už dávno nie je výzvou a pri správnom postupe je takáto implementácia v súčasnom dizajne štandardom.

 

Sklo ako materiál je dobre využiteľný nielen v súčasných trendoch bývania, ktorému vládne industriálny a úžitkový dizajn, no jeho silná stránka je na mieste v otázkach prekrytia drobných stavebných plôch s ktorými si človek niekedy takpovediac nevie rady. Najčastejšie volajú naši zákazníci s požiadavkami na sklo okolo krbu, ktoré sa na mieru vyrába a kalí s nábehovými fazetami. Často riešime sklo namiesto obkladov a zhotovujeme výrobky so špeciálnymi výrezmi a oblúkmi pre atypické stolíky a police.

 

Medzi naše najčastejšie servisné činnosti patrí dodanie a výmena izolačných skiel, vysklievanie a zasklievanie sklenených plôch rôznych druhov. Poradíme si však aj so zložitejšími výzvami, prácou vo výškach alebo žeriavom s prísavnou rukov na sklo.

 

Máte doma vzácnu rodinnú maľbu, obľúbený plagát z detstva, hokejový dres alebo starú fotografiu? Príďte sa aj s dielom osobne poradiť k nášmu špecialistovi a pomôžeme vám pri výbere z viac naž 300 vzoriek rámových líšt vhodných k samotnému dielu aj interiéru, v ktorom bude visieť. Máte možnosť výberu nielen z množstva súčasných moderných, ale aj klasických, barokových, rustikálnych, minimalistických alebo populárnych vintage rámových líšt. Nie sú pre nás problémom ani individuálne požiadavky a atypické riešenia. Vo výbere máte možnosť siahnuť aj po vzorkách množstva zrkadlových líšt z ktorých vyrábame zrkadlá na mieru s budgetom kompletných služieb vrátane zamerania priestoru, návrhu riešenia a montáže. Medzi naše top produkty v tejto oblasti patrí výroba zrkadiel pre svadobné siene, salóny, reštaurácie, herne, luxusné sociálne zariadenia a výnimkou nie sú ani nadrozmerné zrkadlá či zrkadlové steny pre tanečné sály a fitess centrá, ktoré nájdete v sekcii vyššie.